Jak wybrać torebkę?

Znalezienie torebki niby jest proste, ale jak spojrzymy na ulice zobaczymy, że jednak kobiety mają z tym spory kłopot. Można mówić o tym, że są tutaj trzy zasady. Będą się one w jakieś mierze przenikać. A nad tymi zasadami będzie również dodatkowo taka sprawa jak moda. To ona będzie konkretnie mówić nam o tym co nosić. Nawet mimo tego, żę wiele tych zasad wydaje się być dziwnymi.

Pierwsza zasada to dobieranie torebki do okoliczności. Im późniejsza będzie pora dnia a okoliczność bardziej oficjalna tym torebka powinna być mniejsza. Duża torba, ciężka z natury rzeczy nie będzie pasować do balowej czy koktajlowej sukni na ważnej imprezie. Nie zabierzemy także ze sobą torebki płóciennej czy dywanikowej, ale będą się sprawdzać takie z cekinami, koralikowe czy lakierowane. Przeczytaj więcej o torebkach na: www.alexaranking.pl

Druga zasada będzie taka, że im mniejsza i drobniejsza będzie kobieta tym mniejsza powinna być torebka i mniej ozdób powinno się na niej znajdować. filigranową kobietę z wielką torbą taki wizerunek będzie tak naprawdę przygniatał do ziemi. Podobnie torebka z nadmiarem estetycznych dodatków, ćwieków czy zamków także będzie powodować taką estetykę, która będzie przytłaczająca. Natomiast kobieta wysoka, dobrze zbudowana powinna unikać torebek zbyt małych, ponieważ będą one wyglądały przy takiej sylwetce po prostu komicznie. Jeśli chodzi o kobiety niskie powinny one również unikać jamników a więc takich torebek, które są wydłużone i noszone będą poprzecznie. Powinno się wybierać raczej kwadratowe albo ewentualnie ułożone wzdłuż ciała. Za to wysokie panie właśnie z jamnikami wyglądają doskonale. Dodają one masy torba, odstająca od boku lub bardzo duża z wieloma różnymi przedmiotami.

Trzecia zasada mówi o dobrze torebki do stylu, koloru, stroju. Ta zasada rozluźniłą się już nieco. Wiele Pan obecnie nosi także plecaki, które mają charakter torebki, torebki sportowe czy takie, które błyszczą złotem. Taka moda akurat obecnie panuje i nikogo już nie będzie to dziwić. Mimo to nadal elegancki krawiecki kostium nie będzie pasował nawet do markowego, lakierowanego plecaczka. Zupełnie inaczej obecnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o kolorystykę. Dziś torebka już nie musi być taka sama jak buty czy kapelusz. Torebka czarna albo w kolorze skóry w ogóle nie powinna przejmować, bo pasuje praktycznie zawsze. Torebka może być ważnym stylistycznym akcentem całego stroju, dlatego wybiera się dość często estetykę, która się wyróżnia.

 

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na stronie poświęconej prawidłowemu oświetleniu ogrodu i domu na zewnątrz. umieszczane tu artykuły tworzą kompendium wiedzy na temat prawidłowego doboru lamp zewnętrznych. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

mail: kontakt@js2028.pl
telefon: 569-129-798

Partnerzy:

 

 

inregio24.pl

Często czytane

Planowanie oświetlenia zewnętrznego
Instalacja elektryczna oświetlenia zewnętrznego
Rodzaje oświetlenia zewnętrznego

Świeże newsy branżowe

Radzimy, jaką wybrać walizkę i torbę podróżną
Odpowiednie parametry torebki damskej
Jak wybrać torebkę?
© Copyright js2028. All Rights Reserved.